Bursa da satılık villa, satılık daire, konut projeleri, satılık işyeri ve dükkanlar ile özel yaşam alanları yaratan inşaat firmamız, Bursa inşaat firmaları arasında fark yaratarak uygun fiyatlı ergonomik konut ve işyeri çözümleri sunmaktadır.

Villa Hayat

1.534 m2 Arsa içerisinde 4 adet villadan oluşan butik projemiz Villa Hayat, güzel bir manzaraya sahip olup Müstakil Ev Ayrıcalığını sizlere sunar.  

Villarımız 2 katlıdır. Alt Katta; Salon, Mutfak, Veranda, Yatak Odası ve Banyo bulunmaktadır. Üst Katta; biri Ebeveyn Suit Odası olmak üzere üç adet Yatak Odası, Banyo, Çamaşır Odası ve yatak odalarından kullanılabilen Teras Balkon vardır. Ebeveyn Suit Odasının içerisinde yatak odası, giyinme odası ve ebeveyn banyo bulunmaktadır.

Ayrıca villalarımızda bahçeden girilen yarı açık 89 m2 bodrum kat mevcut olup bununla birlikte villalarımız toplam 308 m2 brüt kullanım alanına sahiptir.

Görsellerde bulunan müstakil havuzlar isteğe bağlı olarak yapılacaktır.

Proje Özellikleri
Başlangıç Tarihi
Kasım 2020
Tahmini Teslim Tarihi
Eylül 2021
Lokasyon
Bursa / Nilüfer / Gümüştepe
İnşaat Alanı
1170,00 m2
Bağımsız Bölüm Sayısı
4 adet Bağımsız Villa

Kat Planları

Villa Hayat Vaziyet Planı
Villa Hayat Bahçe Katı
Villa Hayat Üst Kat
Villa Hayat Bodrum Kat

Fiyat Tablosu

Plan Detaylar
Niteliği: Villa
Bölüm No: C , D Blok
Brüt: 308
Oda Sayısı: 4+1
2.750.000 TL
  • İstenildiği takdirde havuz yapılacak olup havuz yapılmadığı takdirde fiyattan düşülecektir.
  • Villalarımızda kullanılacak olan malzemeler, en son hayata geçirmiş olduğumuz Villa Bahçe projesi ile benzer olacaktır. Müşterilerin isteklerine göre değişiklilk yapılabilir.

Yol Tarifi

Yol Tarifi Alın